Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/apropaga/domains/apropaganda.pl/public_html/wp-content/plugins/kadence-importer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
Jak fotografować morze?
with Brak komentarzy
Plaża na Wyspie Rugia, fotografowanie morza, by Wojtek

w taki czy inny sposób

Spoglądanie na morze z trochę innej, nieco dalszej, perspektywy powoduje, że można odkryć naprawdę cudne widoki. No i te kolory. Nie wspominając o tym, jak przepiękne może być światło nad morzem. Czasami wystarczy trochę się poczekać ... i poczekać. Efekty zwykle warte są nawet długiego wyczekiwania! Czy często zdarza Ci się (długo) czekać na akurat to światło czy kolory przed zrobieniem zdjęcia?

P.S.fotograficzne

Zdjęcie w tym poście zostało wykonane aparatem cyfrowym, przy naturalnym świetle i barwach. Stanowi jedno z tych zdjęć, które mogą przydać się do wydruku w różnych rozmiarach i użycia do wystroju wnętrz. Dokładnie to zdjęcie przygotowaliśmy ostatnio dla Zośki, która nie może wyzbyć się tęsknoty za morzem, a mieszka na Śląsku. Tak więc wpatruje się w tą fotografię w momentach, kiedy nie jest nad morzem - czyli dość często : )