Ach ten ślub!
with Brak komentarzy

Tak naprawdę...

fotografowanie ślubów jest zawsze wyzwaniem : ) Dlaczego? Właściwie nie ma jednej odpowiedzi, ale jest za to wiele aspektów, które należy uwzględnić. Jedno jest pewne - że najważniejsze jest porozumienie z parą, której zdjęcia ślubne mamy wykonać. Poświęcamy więc temu najwięcej czasu na początek. Przed rozpoczęć pracy, zawsze próbujemy odkryć, czego oczekują od nas osoby, dla których fotografujemy. Jest to proces stopniowy i naszym zdaniem trzeba dać sobie chwilę na poznanie się. Zależy nam na tym, żeby te chwile i ten dzień, po prostu, żeby ślub, zapamiętał się fotograficznie jak najcudniej!

Nawet jeśli masz ślub już za sobą, jak często sięgasz do zdjęć z dnia ślubu? Jak już wracasz do zdjęć z tego dnia, jak wspomina Ci się własny ślub, po czasie? Jeśli ślub jeszcze przed Tobą, jak wyobrażasz sobie, że mogłyby wyglądać zdjęcia z Twojego ślubu?

P.S. fotograficzne

Jest to zdjęcie wykonane aparatem cyfrowym, który jest jednym z typów aparatów, jakim fotografujemy śluby. To akurat zdjęcie jest częścią całej opowieści fotograficznej z dnia ślubu, ponieważ zwykle cały ślub fotografujemy w cyklach, tworząc kolekcję obrazów z wydarzenia. Tak, jesteśmy trochę opowiadaczami histori ślubnych, z których każda, na serio każda, jest inna!